Your Perfect Wedding to agencja ślubna, dla której najważniejsza jest PASJA.

Facebook
Instagram
  • Brak produktów w koszyku.
  •    •    •    •  L & M/ Polsko- brytyjski ślub w plenerze w Pałacu Pstrokonie

Czy wesela pod gołym niebem w Polsce są w ogóle możliwe?

Wyobraźcie sobie przepiękne miejsce, otoczone wielkim starym parkiem, gdzieś niedaleko Łodzi. Szum wody, śpiew ptaków i zieleń, naprawdę dużo zieleni. A pośrodku tego wszystkiego długi stół, ozdobiony dużą ilością świec i pięknych, wyselekcjonowanych kwiatów z organicznej farmy. Tuż obok, nad samym brzegiem stawu już niedługo powiecie sobie „tak”, w otoczeniu przyjaciół i rodziny.

Aby nie tylko ślub, ale także przyjęcie zorganizować zupełnie na trawie na pewno potrzebne jest ogromne przekonanie i wiara w to, że się uda oraz dużo wiedzy i doświadczenia. Oraz nerwy ze stali… :) Lianne i Miro przylecieli do Polski i nie tylko zabrali ze sobą swoich najbliższych, ale także przeogromną dawkę ciepła, miłości i takiego niezwyczajnego pozytywnego nastawienia, których nie zapewni nawet najlepsza wedding plannerka.

Podczas przygotowań wszyscy bawili się wspaniale i było nieśpiesznie. Był czas na szampana i na zdjęcia. Był czas na modlitwę w pobliskim kościele.

Podczas bardzo osobistej ceremonii humanistycznej, Lianne i Miro bardzo się wzruszyli, ale też dużo się śmiali.

Samo wesele odbyło się w klimacie slow wedding, z pysznym jedzeniem, wyselekcjonowanym z polskich winnic winem i tańcem pod gwiazdami na tle pięknego pałacu.

Lianne, Miro- thank you I could be part of this day and for your trust. We all miss you! :)

 

Fot.

Artur Mamos Fotografia

Date: