Your Perfect Wedding to agencja ślubna, dla której najważniejsza jest PASJA.

Facebook
Instagram
  • Brak produktów w koszyku.

Nasze wartości

Your Perfect Wedding

Organizujemy nowoczesne, niebanalne i skrojone na miarę śluby i przyjęcia dla par polskich oraz międzynarodowych. Naszą specjalnością są ceremonie plenerowe i wesela pod namiotami.

Zależy nam!

Zajmujemy się kompleksowym planowaniem oraz realizacją pięknych i przemyślanych projektów dla każdej z naszych par młodych. Wszystkie śluby i współprace traktujemy indywidualnie, a nasi klienci są dla nas największą inspiracją.

Zaufanie

Chcemy pokazać Wam jak przyjemna może być organizacja ślubu i wesela z naszą pomocą, a także, że możecie liczyć na nasz profesjonalizm oraz kreatywność. Stawiamy na bliską i wygodną współpracę, a także dbamy o to, abyście niczym się nie stresowali. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by była to jedna z najfajniejszych przygód do zapamiętania.

Doświadczenie

Budujemy od 2012 roku i możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa i organizacji ślubów oraz wesel. Doradzimy i pomożemy na każdym etapie przygotowań. Dzięki nam zaoszczędzicie czas, zyskacie spokój i pewność, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Zadbamy o każdy szczegół, podzielimy się wiedzą i pomysłowością, aby Wasz ślub był dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście.

O nas

Kasia

Założycielka marki YPW. Wedding plannerka, organizatorka niezapomnianych ślubów. Autorka e-booka „Jak zorganizować plenerowe wesele Waszych marzeń”. Pierwsza osoba z naszego teamu, której opowiecie o swoim idealnym ślubie i przyjęciu weselnym, będzie Waszą najlepszą ślubną przyjaciółką. Nie boi się wyzwań, uwielbia niestandardowe rozwiązania i niebanalne pomysły par młodych. Zadba o to, abyście czuli się wyjątkowo podczas całego okresu przygotowań, a przede wszystkim, w dniu swojego ślubu. Bardzo ceni sobie dobre relacje także po zakończeniu współpracy.

Sebastian

Koordynator przyjęć weselnych, zawsze opanowany i niezwykle cierpliwy. Prawdziwe wsparcie dla wszystkich. Zaraża swoim spokojem i pogodą ducha, dzięki czemu, zarówno pary młodej jak i wszyscy usługodawcy, w jego towarzystwie czują się wyjątkowo dobrze. Skrupulatny i niezastąpiony jeśli chodzi o wszelkie aspekty techniczne, wyliczenia i nadzorowanie montaży. Mając go przy sobie wiemy, że cała logistyka Waszego wielkiego dnia przebiega bezproblemowo.

Sprawdźcie co możemy
Wam zaproponować
i przekonajcie się,
że warto nam zaufać!