Your Perfect Wedding to agencja ślubna, dla której najważniejsza jest PASJA.

Facebook
Instagram
  • Brak produktów w koszyku.
  •    •  K&P/ Plenerowe wesele marzeń

#weselepodnamiotem

Wesele pod namiotem to fantastyczna alternatywa dla przyjęć w klasycznym i tradycyjnym wydaniu, a jednocześnie pozwalająca na zachowanie ponadczasowego stylu i elegancji. Bliskość natury to idealne tło dla tak wyjątkowych chwil.

Dla Klaudii i Piotra kompleksowo zorganizowaliśmy cały weekend weselny, który obejmował kolację powitalną, wesele pod namiotem oraz swobodne przyjęcie poprawinowe na trawie. Była to jedna z najpiękniejszych realizacji, którą mieliśmy przyjemność planować. Parę młodą wsparliśmy wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim zaproponowaliśmy takie rozwiązania i takie firmy, które są w pełni przez nas sprawdzone, a których udział w projekcie zapewnił realizację bardzo konkretnych oczekiwań. Nasza ponad ośmioletnia działalność związana z organizacją ślubów i wesel, pozwoliła nam nawiązać dobre i profesjonalne relacje z wieloma wspaniałymi usługodawcami. Wszystkie pary młode, które współpracują z Your Perfect Wedding, oprócz świetnego warsztatu pracy, otrzymują od naszych partnerów biznesowych zaangażowanie i inicjatywę, tak niezbędne, aby każdy projekt ślubny nabrał charakteru, a finał był dokładnie taki, jak wymarzyli.

Z weselem Klaudii i Piotra idealnie koresponduje klimatyczny reportaż, w 100% wykonany w technice analogowej fotografii, czyli aparatem na tradycyjną kliszę fotograficzną. Jak widzicie, żadnych wyzwań się nie boimy :)

Fot.

Marcin Syska Photography

Kategoria:
Date: