y form logo your perfect weeding
p form logo your perfect weeding
w form logo your perfect weeding
facebook icon your perfect wedding instagram icon your perfect wedding

Wesele w plenerze Pauli i Grzegorza

Uwielbiamy! Takie pary, takie projekty, takie miejsca, a tą realizację możemy podsumować jednym zdaniem- dla Pauli i Grzegorza oraz ostatecznego efektu jaki udało nam się stworzyć warto było przepracować każdą minutę.

Głównymi założeniami była organizacja wesela pod namiotem w miejscu, które umożliwi nam również organizację ślubu w plenerze, wyborna i nie do końca standardowa kuchnia, najwyższy poziom wszystkich pozostałych usług i dobór podwykonawców którzy zrealizują niezapomniane przyjęcie, lecz bez zbędnego zadęcia. Efekt? Przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, a wszyscy spisali się na medal. Po sprawdzeniu i zwiedzeniu obiektów w całej Polsce bezkonkurencyjny okazał się Pałac w Pstrokoniach i przyjęcie zorganizowaliśmy w przepięknym przypałacowym parku. Z tą lokalizacją wiązało się kilka wyzwań dla naszych konsultantów ślubnych, jak budowa kuchni plenerowej, organizacja dodatkowego prądu, koordynacja pracy kilkudziesięciu firm, ale przecież dla nas to codzienność. ;)

Zieleń otaczała nie tylko namiot, ale królowała również na stołach. W połączeniu z naturalnym światłem świec oraz dodatkowym bursztynowym oświetleniem architektonicznym stworzyliśmy niezapomniany klimat, który uzupełniały niezliczone metry żarówkowych girland zawieszonych między drzewami. Było to wymarzone otwarcie letniego sezonu ślubnego!

Fot. PieczkoPietras Photography

realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja