y form logo your perfect weeding
p form logo your perfect weeding
w form logo your perfect weeding
facebook icon your perfect wedding instagram icon your perfect wedding

Wesele tematyczne Doroty i Alexandra

Wesele Doroty i Alexandra to jedna z takich realizacji, którą zapamiętuje się na długo. Para młoda na stałe mieszka w Berlinie, dlatego większość ustaleń odbywała się drogą elektroniczną. Mimo dużej odległości możemy z uśmiechem potwierdzić, że udało nam się spełnić marzenie pary młodej o niezapomnianej uroczystości, a także fantastycznym weselu. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas Dorota i Alexander ceremonia odbyła się w niewielkim kościele na Żoliborzu i została poprowadzona przez najsympatyczniejszego i najbardziej radosnego księdza ever!

Przyjęcie odbyło się nad samym Zalewem Zegrzyńskim, ze wspaniałym widokiem na marinę. Wygląda na to, że miejsce było nam po prostu przeznaczone, bo w dniu wesela Doroty i Alexandra temperatura była rekordowo wysoka, prawie 39 stopni w cieniu. W wakacyjnym, muszelkowym klimacie był nie tylko obiekt, ale także dekoracje, przesłodki candy bar, muzyka, dosłownie wszystko.

Pisząc o tej realizacji, po prostu musimy wspomnieć także o wyjątkowych gościach pary młodej. Niezwykle serdeczni, autentycznie wzruszeni szczęściem Doroty i Alexandra. Taka rodzina i przyjaciele to skarb.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie!

Fot. Wojciech Kamiński Photography.

realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja
realizacja