facebook icon your perfect wedding instagram icon your perfect wedding

Referencje

realizacja

Kiedy mój obecny mąż poprosił mnie o rękę i postanowiliśmy, że chcemy zorganizować wesele w ciągu pół roku byłam zestresowana :) Jednak gdy pojawiła się Pani Kasia ze swoim planem, pomysłami i wizją naszego wesela, wiedziałam, że wszystko się uda! Polecamy bardzo mocno wszystkim przyszłym parom młodym współpracę z firmą Your Perfect Wedding. Pani Kasia okazała się być doskonałą doradczynią, wszystkie rzeczy w których poprosiliśmy o pomoc zostały załatwione bez stresu, za każdym razem mieliśmy przedstawionych kilka pomysłów. Jednak dla nas najważniejszą sprawą była obecność Pani Kasi na weselu. Od samego rana w dniu wesela nie musiałam zaprzątać sobie głowy- czy kwiaty są dobrze ustawione, czy plan rozsądzenia stołów będzie dobrze widoczny dla gości, czy fotobudka zostanie przygotowana tak jak tego chciałam- wiedziałam, że tym wszystkim dobrze zajmie się Pani Kasia. Gdy zaczyna się zabawa i jak wiadomo na każdym weselu jest pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, oczepiny, młodzi zapominają patrzeć na zegarek- o wszystkim przypominała nam Pani Kasia. Dziękujemy raz jeszcze za współpracę i pomoc w organizacji naszego wesela :)

Zuza i Dominik

realizacja

Od kilku dni znowu "żyjemy" naszym ślubem i weselem i trzeba przyznać, że bez Pani pomocy by się to nie udało :) Wiele par (w tym i my ponad pół roku temu) nie zdaje sobie sprawy jak wiele rzeczy trzeba załatwić przed i w dniu ślubu. Gdybyśmy przed ślubem byli bogatsi w doświadczenia na pewno poprosilibyśmy Panią o pomoc zdecydowanie wcześniej. Dziękujemy, że pomogła nam Pani ustalić plan całego przyjęcia, żeby wszystko miało "ręce i nogi". I że w dniu ślubu mieliśmy ten komfort, że wiedzieliśmy, że ktoś "czuwa" nad wszystkim i dopnie wszystko na ostatni guzik. Dziękujemy za świetną współpracę, ogromną pomoc i zażegnanie kilku kryzysowych sytuacji! :) Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Patrycja i Michał

realizacja

Polecam z całego serca firmę Your Perfect Wedding! Nasz ślub i wesele nie mogły być piękniejsze. Całość zorganizowana dokładnie tak jak sobie tego wymarzyliśmy. Nieoceniona w swojej pracy Kasia Fastyn posiada rzadko spotykaną umiejętność dopasowania się do oczekiwań często okrutnie wymagających Par Młodych (wiem z doświadczenia ;) ). Uważnie słucha i doradza. Cierpliwa i niezwykle sumienna, a jednocześnie bardzo konkretna i zdecydowana (wielki plus!). Starannie selekcjonuje i wybiera oferty z szerokiej gamy dostępnych na rynku, celując dokładnie w oczekiwania klientów. Nie boi się eksperymentów i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Nigdy nie traci głowy i zawsze znajduje wyjście z najgorszych opresji. Sumienność, dbałość o każdy szczegół, PROFESJONALIZM - to najważniejsze cechy całego zespołu YPW. Dziś, kilka tygodni po uroczystości jestem w 100% pewna, że nie mogliśmy trafić lepiej! Świeże spojrzenie i kreatywne umysły YPW - to po prostu musi działać! :)

Justyna i Karol

realizacja

Polecam Your Perfect Wedding i Panią Katarzynę. Niezmiernie kreatywna, otwarta, ciepła osoba. Umie słuchać i dostosuje ofertę do potrzeb klientów. Żałuję teraz, że nie oddałam całego wesela w ręce Pani Kasi, na pewno o wiele mniej bym się stresowała i skupiłabym się na sobie i na próbie odstresowania się :-) Pani Katarzyna zaproponowała nam nieziemskie zaproszenia i kreatywną firmę od filmów. Szczerze polecam wszystkim narzeczonym oddać organizację tak ważnego wydarzenia w ręce profesjonalisty jakim jest Pani Katarzyna.

Eliza i Tomasz

realizacja

To był najcudowniejszy dzień w naszym życiu! Bardzo duża w tym Twoja zasługa Kasiu! Dziękujemy za Twój profesjonalizm, solidną organizację, pomoc w logistyce, za to że zawsze miałaś dla nas czas i z cierpliwością realizowałaś nasze coraz to nowsze i bardziej szalone pomysły. :) A przede wszystkim za to że byłaś nasza ostoją i gwarancją spokoju dzięki czemu ten dzień był piękny, a my mogliśmy w pełni cieszyć się sobą!

Kasia i Szymon