facebook icon your perfect wedding instagram icon your perfect wedding

Nie podporządkowujemy się schematom. Proponujemy Wam szereg usług, skrojonych na miarę Waszych oczekiwań.

ŚLUB I WESELE

Oferujemy kompleksową organizację ceremonii i przyjęć weselnych, czyli pomoc od A do Z. Kierując się wskazówkami dotyczącymi Waszych oczekiwań wyszukujemy najlepsze oferty, negocjujemy, pilnujemy terminów, nadzorujemy prace i rozliczamy. Jeśli jesteście urodzonymi organizatorami, lecz zaczęło brakować Wam czasu, możemy także zająć się częściową organizacją. Dzięki koordynacji dnia ślubu zyskacie pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i bez nieprzewidzianych problemów.

PRZYJĘCIE INNE NIŻ WSZYSTKIE

Ślub w blasku księżyca z widokiem na światła miasta, rustykalne wesele w zabytkowym folwarku, przyjęcie w stylu boho w oranżerii pełnej kwiatów lub bardziej loftowe klimaty? Uwielbiamy, gdy stawiacie przed nami wyzwania!

STYLIZACJA PRZYJĘCIA

Zamarzyliście o niezapomnianej aranżacji przyjęcia bądź rozważacie konkretny motyw przewodni? Przekujemy Wasze ogólne pomysły w spójny projekt, przygotujemy mapę inspiracji, dopracujemy szczegóły i będziemy czuwać nad ich realizacją, aby finalny efekt przeszedł Wasze oczekiwania!

PRZYJĘCIE RODZINNE

Zajmujemy się organizacją wszystkich ważnych dla Was uroczystości. Elegancka kolacja, garden party czy przyjęcie z okazji urodzin, rocznicy ślubu, komunii i chrzcin to tylko część okazji, przy których z Wami współpracujemy. Powierzone w nasze ręce z pewnością będą niezapomniane.

YOUR PERFECT… EVENT

Impreza firmowa jest wizytówką firmy w oczach kontrahentów i pracowników, dlatego musi być perfekcyjna. Organizujemy imprezy świąteczne, eventy z okazji jubileuszu, bankiety promujące nowy produkt oraz gale wręczenia nagród.