facebook icon your perfect wedding instagram icon your perfect wedding

Zarażamy kreatywnością i pozytywną energią!

PASJA! To słowo kluczowe w tym co robimy. O ślubach wiemy praktycznie wszystko, ale ciągle staramy się wiedzieć jeszcze więcej. Najnowsze trendy, najlepsi i tylko sprawdzeni usługodawcy, otwartość na wyzwania, które przed nami stawiacie. Dbamy nie tylko o perfekcyjny finał współpracy, ale również o perfekcyjną jakość przez cały okres przygotowań.

Chcielibyśmy pokazać Wam jak przyjemna może być organizacja ślubu i wesela z naszą pomocą, a także że możecie liczyć na nasz profesjonalizm oraz kreatywność. Doświadczenie budujemy od 2012 roku i możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa i organizacji ceremonii zaślubin oraz przyjęć weselnych. Doradzimy i pomożemy na każdym etapie przygotowań. Dzięki nam zaoszczędzicie czas i unikniecie niepotrzebnego stresu.

Zadbamy o wszystkie szczegóły, podzielimy się wiedzą i pomysłowością, aby Wasz ślub był dopięty na ostatni guzik!

katarzyna fastyn

Katarzyna Fastyn

Założycielka marki Your Perfect Wedding. Organizatorka i koordynatorka niezapomnianych ślubów. Nie boi się wyzwań, uwielbia niestandardowe i niebanalne pomysły klientów. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, dba o to, aby wszystkie pary młode czuły się wyjątkowo. Bardzo ceni sobie dobre relacje z klientami także po zakończeniu współpracy.