facebook icon your perfect wedding instagram icon your perfect wedding

Poznaj agencję ślubną Your Perfect Wedding

Zarażamy kreatywnością i pozytywną energią!

PASJA! To słowo kluczowe w tym co robimy. O ślubach wiemy praktycznie wszystko, ale ciągle staramy się wiedzieć jeszcze więcej. Najnowsze trendy, najlepsi i tylko sprawdzeni usługodawcy, otwartość na wyzwania, które przed nami stawiacie. Dbamy nie tylko o perfekcyjny finał współpracy, ale również o perfekcyjną jakość przez cały okres przygotowań.

Chcielibyśmy pokazać Wam jak przyjemna może być organizacja ślubu i wesela z naszą pomocą, a także że możecie liczyć na nasz profesjonalizm oraz kreatywność. Doświadczenie budujemy od 2012 roku i możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa i organizacji ceremonii zaślubin oraz przyjęć weselnych. Doradzimy i pomożemy na każdym etapie przygotowań. Dzięki nam zaoszczędzicie czas i unikniecie niepotrzebnego stresu.

Zadbamy o wszystkie szczegóły, podzielimy się wiedzą i pomysłowością, aby Wasz ślub był dopięty na ostatni guzik!

katarzyna fastyn

Kasia

Założycielka marki Your Perfect Wedding. Organizatorka i koordynatorka niezapomnianych ślubów. Nie boi się wyzwań, uwielbia niestandardowe rozwiązania i niebanalne pomysły swoich par młodych. Zadba o to, abyście czuli się wyjątkowo podczas całego okresu przygotowań, ale przede wszystkim w dniu swojego ślubu. Bardzo ceni sobie dobre relacje także po zakończeniu współpracy.

sebastian fastyn

Sebastian

Koordynator przyjęć weselnych, zawsze opanowany i niezwykle cierpliwy. Swoim spokojem zaraża innych, dzięki czemu zarówno pary młodej jak i goście w jego towarzystwie czują się wyjątkowo dobrze. Skrupulatny i niezastąpiony jeśli chodzi o wszelkie aspekty techniczne, wyliczenia i nadzorowanie montaży.